TPIC84125TPWPRQ1
Texas Instruments OEM P/N:TPIC84125TPWPRQ1
rohs compliant IC PASS ENTRY 125KHZ 28HTSSOP
29,390 pcs
N/A
28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
QUICK RFQ
Specifications
Series - Type Passive Entry/Start
Frequency 125kHz Standards -
Interface SPI Voltage - Supply 7V ~ 38V
Operating Temperature -40°C ~ 105°C Grade Automotive
Qualification AEC-Q100 Mounting Type Surface Mount
Package / Case 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) Supplier Device Package 28-HTSSOP