TMS320VC549GGUR-80
Texas Instruments OEM P/N:TMS320VC549GGUR-80
IC FIXED POINT DSP 144-BGA
21,260 pcs
N/A
144-LFBGA
Price: N/A
QUICK RFQ
Specifications
Series TMS320C54x Type Fixed Point
Interface BSP, Host Interface, Serial Port Clock Rate 80MHz
Non-Volatile Memory ROM (32kB) On-Chip RAM 64kB
Voltage - I/O 3.30V Voltage - Core 2.50V
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TC) Mounting Type Surface Mount