CL31B226MPHNNNE
Samsung OEM P/N:CL31B226MPHNNNE
rohs compliant CAP CER 22UF 10V X7R 1206
4,600 pcs
N/A
1206 (3216 Metric)
QUICK RFQ
Specifications
Series CL Capacitance 22 µF
Tolerance ±20% Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient X7R Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features - Ratings -
Applications General Purpose Failure Rate -
Mounting Type Surface Mount, MLCC Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm) Lead Spacing -